Privatumo politika

Chemit (pasiekiamas adresu https://chemit.lt), vienas iš pagrindinių prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiami Chemit renkamos ir įrašomos informacijos tipai ir jos naudojimo būdai.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalijasi ir (arba) kurią renka Chemit. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai kitais kanalais.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir jos sąlygomis.

Mūsų renkama informacija

Asmeninė informacija, kurią nurodote ir priežastys, dėl kurių prašome ją pateikti, jums bus nurodytos tada, kai paprašysime jūsų asmeninės informacijos.

Kai su mumis susisiekiate tiesiogiai, mes gauname papildomą informaciją apie jus. Pavyzdžiui jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, žinutės turinį arba priedus, kuriuos mums siunčiate ir bet kokią kitą informaciją, kurią pasirenkate pateikti.

Kai registruojatės paskyroje, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, pvz.: vardo ir pavardės, įmonės pavadinimo, adreso, el. pašto adreso ar telefono numerio.

Kam naudojame jūsų informaciją

Surinkta informacija naudojama:

  • Teikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
  • Tobulinti, personalizuoti ir plėsti mūsų svetainę
  • Suprasti ir išanalizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine
  • Naujų produktų, paslaugų ir funkcijų kūrimui
  • Bendrauti su jumis, taip pat klientų aptarnavimui, atnaujinimams ir kitos su svetaine susijusios informacijos teikimui, rinkodaros ir reklamos tikslais
  • Siųsti el. laiškus
  • Užkirsti kelią sukčiams

Įrašai

Chemit taiko standartinę įrašų naudojimo procedūrą. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos hostingo bendrovės ir tai yra hostingo paslaugų analizės dalis. Įrašuose renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymas, nukreipiamuosius/išeinamuosius puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Šie duomenys nesusiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Šių įrašų paskirtis – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, Chemit naudoja slapukus. Šie slapukai naudojami saugoti informacijai, įskaitant lankytojų nuostatas ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas aplankė. Ši informacija naudojama siekiant optimizuoti naudotojų patirtį, pritaikant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir kitą informaciją.

Daugiau informacijos apie slapukus rasite perskaitę „Kas yra slapukai”.

Partnerių privatumo politika

Šiame sąraše galite rasti kiekvieno Chemit reklamos partnerio privatumo politiką.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba Web Beacons, kurie yra naudojami atitinkamuose jų skelbimuose ir nuorodose, rodomose Chemit bei siunčiami tiesiai į naudotojų naršyklę. Tokiu atveju šalių serveriai automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų veiksmingumui matuoti ir (arba) reklamos turiniui, kurį matote jūsų lankomose svetainėse, pritaikyti.

Atkreipkite dėmesį, kad Chemit neturi prieigos prie slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai ir jų nekontroliuoja.

Trečiųjų šalių privatumo politika

Chemit privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politikomis. Jose gali būti nurodyta jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Slapukus galite išjungti naudodamiesi individualiomis naršyklės parinktimis. Išsamesnę informaciją apie slapukų valdymą rasite atitinkamose naršyklių svetainėse.

Duomenų apsaugos teisės

Norime būti tikri, kad žinote visas savo teises, susijusias su duomenų apsauga. Kiekvienam naudotojui priklauso:

Teisė susipažinti – turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijos. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.

Teisė į pataisas – turite teisę prašyti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti papildyti, jūsų manymu, neišsamią informaciją.

Teisė į duomenų ištrynimą – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmeninius duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti, kad apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę nesutikti, kad tvarkytume jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkėlimą – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti, kad surinktus duomenis perduotume kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateikiate užklausą, atsakymą turime pateikti per mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija apie vaikus

Kitas mūsų prioritetas – užtikrinti vaikų duomenų apsaugą naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus prižiūrėti vaikų veiklą internete.

Chemit sąmoningai nerenka jokios asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes padarysime viską, kas įmanoma, kad tokia informacija būtų pašalinta iš mūsų įrašų.